Ada Ekranı
Ada Ekranı

48

Terazi ve yükselen Teraziler, kariyeriniz ve meslek hayatınızda verilecek önemli kararlarla, hassas duygusal adımlarla haftanıza giriş yapıyorsunuz. İş hayatınızda bu hafta başında hızlı, ani beklenmedik haberler alma olasılığınız var. Kendinize, görüntünüze yatırım yaptığınız, kendinizi daha da özel hissettiğiniz bu dönem iş hayatınızda yaşanacak ufak bir olumsuzluk ya da sıkıntı sizi zorlayabilir. Seyahatler, eğitimler, uzaktan gelecek önemli haberlerde hızlı girişimlerin, hızlı uğraşıların ve mücadelelerin işinize yaradığını göreceksiniz. Eğer buralardan beklediğiniz haberler varsa bu hafta bu haberleri almak hiç de zor olmayacak, Salı günü karşınıza bu haberlerin geldiğini görebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde de dengeyi sağlayacaksınız. Karşı cinsi çekici bulabilir ve karşı cinsle iyi anlaştığınızı görebilirsiniz. Mesela sevdiğiniz insanla gelecek planları yapmak ya da seyahate gitmek anlamında gayet olumlu olabilir.  Çarşamba ve Perşembe günleri ev, aile ve yuva alanlarınıza güç çekişmelerine, ego sürtüşmelerine mümkün olduğunca dikkat edin. Emlak alım satım kiralama gibi işleriniz varsa bununla ilgili bir olaya soyunduysanız ya da aile alanlarınızda üzerinizde etkin olan, gücünü gösteren insanlarla anlaşmak çok da kolay olmayabilir, sürtüşmelere açık olacaksınız. Evinizde bazı eşyaların bozulduğunu da görebilirsiniz, Çarşamba ve Perşembe günü bu anlamda dikkatli olun. Ailenizdeki insanlarla tartışmalara girmeyin.

Pazar günü itibariyle Güneş Akrep burcuna geçiyor para alanlarınızla dolaşmaya başlayacak. 1 ay boyunca maddi konular hayatınızda görünür olabilir. Para ile ilgili konuların ön plana çıktığını daha fazla para kazançlarınıza odaklandığınızı ve cebinize giren para ile ilgili olduğunuzu bu dönemde fark edebilirsiniz. Kazançlarınız kadar harcamalarınız da gündeminize yerleşecek ama Pazar günü itibariyle en çok attığınız adımların karşılığını bu ay görmek isteyeceksiniz.

Aynı gün Satürn düzeliyor, Satürn sizin aşk ve çocuk evinizde gerilemekteydi. Son birkaç aydır hem aşk hayatınız hem hayatın eğlencesi, eğlenceli aktiviteler, sanatsal faaliyetler çocuklarla ilgili konularda hangi noktalarda zorlandığınızı ve hangi noktaların doğru akmadığını görmüş olmalısınız. Pazar gününden sonraki dönem artık burada önemli sorumluluklarla ve düzeltmelerle yolunuzda ilerleyeceksiniz. Bu dönemden sonraki süreçte hayata bakış açınız da güçlenmiş ve sağlamlaşmış olacak önemli sorumluluklar da bu alanlardan karşınıza gelecek. Güneş ve Venüs kavuşumu Pazar günü devreye girerken para ile ilgili bir beklentiniz varsa, parasal konularda bir güç sahibi olmak ya da geleceğe yönelik kendinizi garanti altına almak istiyorsanız, paraya dayalı hayalleriniz varsa Pazar günü bu hayallerinizi, dileklerinizi içinizden geçirmeyi, dua etmeyi ihmal etmeyin. Çünkü bunların gerçek olduğunu görebilirsiniz. Hayatınızdaki gelişmeler sizi çok mutlu edebilir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku