Ada Ekranı
Ada Ekranı

Burçları Bu Hafta Neler Bekliyor? 20 – 26 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumları…

12

Koç  

Sizin Yeniayınız. Özellikle ilk günlerde doğanlar ya da 0-5 arasında gezegen yerleşimi olanlar için önemli bir dönem. Üzerinizdeki baskı ve geri planda kalma enerjisi üzerinizden kalkıyor. Hayatınız hızlanıyor. Yeni adımlar atabilirsiniz. Parlayacaksınız. Kimileri için yeni fırsatlar gelebilir, iş birlikleri yapabilir, ortaklığa başlayabilirsiniz. Maddi anlaşmalar yapabilirsiniz. Evlilik kararı alabilir, birlikteliği ciddiyete taşıyabilir, anne baba olmaya karar verebilirsiniz. Sakarlıklara, ev kazalarına, sağlığa, agresif tutumlara dikkat edin.


Boğa  

Önümüzdeki 3 ay içsel olarak önemli farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Geri planda kalan konular önünüze gelebilir. Sizden gizlenen bir konunun açığa çıkması, sürüncemede giden bir konunun artık çözümüyle arınmak, rahatlamak söz konusu olabilir. Kariyerde yeni adımlar, yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kimileriniz mutsuz ya da anlaşmazlık yaşadığı bir işten ayrılabilir. Sorumluluklarınız artabilir. Kurumsal bir yerde çalışıyorsanız görev tanımlarında değişimler yaşanabilir. 

İkizler  

Koç Yeniayı hedefler, idealleriniz alanında. Önümüzdeki 3 ay eyleme geçiremediğiniz, kararsızlık içinde kaldığınız konularda harekete geçebilirsiniz. Motivasyonunuz artıyor. Çevrenizden, ailenizden yardım ve destek görebilir, yeni çevrelere katılabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Sizi ileriye taşıyacak yeni plan ve projelere başlayabilir, ekip çalışmalarına katılabilir, kariyerde başarı ve takdir görebilirsiniz. Koç enerjisiyle iletişim dilinize dikkat edin. Yakın çevrenizle ilgili önemli haberler alabilir, hayatlarındaki gelişmelere ortak olabilirsiniz. 

Yengeç  

Kariyer, toplum önündeki duruşunuzla ilgili yeni bir döneme başlıyorsunuz. Teklif alabilir, görev değişimi, pozisyon değişimi yaşayabilir, kendinizi ortaya koyabilir, başarı yakalayabilirsiniz. Hayatınızdaki otorite figürleri ve üstlerinizden takdir görebilirsiniz. Plan ve projeler konusunda eyleme geçebilir, fikir birlikleri yapabilirsiniz. Geleceğe odaklanacaksınız. Ailevi konular, ebeveynlerin yaşam ve koşullarında yenilik, taşınma, yer değişimi, başka bir şehirde yaşam planları için yeni adımlar gerçekleşebilir. 

Aslan  

Sizin için enerjinizin yükseldiği, hayata farklı gözlerle görmeye başladığınız, yeni kapıların açıldığı bir Yeniay. Dikkat çekeceksiniz. Önümüzdeki 10 gün iş tanımınızda değişiklik, hayal ettiğiniz bir projenin başlaması söz konusu olabilir, görev değişimiyle yeni bir sorumluluk alınabilir. Harekete geçecek, hızlanacaksınız. Yeni eğitimlere başlayabilir, akademik eğitimler için başvurularda bulunabilir, yurtdışına seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Burs, vize başvurusu, yurtdışında yaşama kararıyla ilgili önemli haberler gündeme gelebilir. 

Başak  

Yeniay, önümüzdeki 3 aya etki ederek finansal konularda, ortaklı kazançlarda bir başlangıç getirebilir. Eşinizin hayatında, işinde, ya da ortağınız, işbirliği içinde olduğunuz kişilerle kazançlarınızda değişimler yaşanabilir. Nafaka, miras, emeklilik, beklediğiniz bir gelir gibi konularınız varsa nihayete erebilir. Kredi çekmeye karar verebilir, borçlarınızı yapılandırabilir, gelir gider dengenizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Yeni bir yatırım kararı alabilir, gayrimenkul alım satımı gerçekleşebilir, sözleşmeler yapabilirsiniz. 

Terazi  

Artık tutulmalar Terazi ve Koç burcunda gerçekleşmeye başlayacağından 2023 sizin için çok önemli değişimleri başlatacak. Beklediğiniz hukuksal konulardan hızlı haberler alabilir, yeni anlaşma yapabilir, sözleşmenizi yenileyebilir, feshedebilir ya da yeni bir imza atabilirsiniz. Kimileriniz için birlikteliğini ciddiyete taşımak ya da evlilik kararı gündeme gelebilir. Kimileri ebeveyn olabilir, hayatlarında sorumluluklar artabilir, sorunlu olan evlilikler ya da birliktelikler hızlı ayrılık süreçlerine taşınabilir. 

Akrep  

Önümüzdeki 10 gün çalışma hayatınız, çalıştığınız kurum ya da sizin bireysel olarak ele aldığınız iş konularında yenilikler ve değişimler yaşanabilir. Kendi işinizi kurmak isteyebilirsiniz. Koç burcunun enerjisiyle hızlanıyorsunuz. Yeni kariyer başlangıçları yapabilir, iş değiştirebilir, yeni bir ortaklığa başlayabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızda değişimler meydana gelebilir. Sağlık açısından baş bölgesi, gözler, yüz ve sinir sisteminizle ilgili bazı hassasiyetlerle karşılaşabilirsiniz. 

Yay  

Koç yeniayı size ihtiyacınız olan pozitif enerjiyi, motivasyonu getirebilir. Hayata daha mutlu bakabilir, yapmak istedikleriniz için harekete geçebilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kalbi boş olanlar için yeni bir aşk başlayabilir, birliktelikleri olanlar yeni teklifler alabilir ya da edebilir. Çocuklarınız varsa onların yaşamları, eğitim ya da işlerinde başarılara tanıklık edebilirsiniz. Hamilelik, doğum gibi aileyi umut veren mutlu haberler gelebilir. Yaratıcı enerjiniz artıyor. 

Oğlak  

Ev, aile, yuva alanında yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Ev kurabilir, evlenebilir, ebeveyn olmaya karar verebilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlığı ve sorumluluklarıyla ilgilenebilir, taşınabilir, yer, şehir değiştirebilirsiniz. Gayrimenkul, araç alabilir, satabilir, kiralayabilirsiniz. Kendinizi, yaratıcılığınızı ortaya koyacak, isteklerinizi hızlandıracak önemli bir 10 gün. Kariyerde fırsatlarla karşılaşabilir, yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. 

Kova  

Önümüzdeki 10 gün fikir alışverişleriniz ve iletişim ağınız hızlanırken size motivasyon ve hareket getirecek. Koç Yeniayı yakın çevre, yakın akrabalar, arkadaşlar onların hayatında olabilecek sürpriz gelişmelere işaret ediyor. Beklediğiniz iş anlaşmalarını gerçekleştirebilir, yeni bağlantılar kurabilir, yeni bir imza atabilirsiniz. Kısa seyahatlere çıkabilir, iş seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz. Ticari girişimlerde bulunabilir, yeni müşteriler edinebilirsiniz. 

Balık  

Para evinizde gerçekleşen bir Yeniay. Yeni kaynak arayışlarınıza girebilir, yeteneklerinizi değerlendirebilir, para kazanmak isteyebilirsiniz. Ek gelir, zam, terfi alabilir, ya da kariyerde yeni bir görüşme yani bir anlaşma yapabilirsiniz. İş arayanlar için yeni kapılar açılabilir. Yatırım yapabilir, bütçenizi değerlendirebilir, gelir gideri düzenleyebilirsiniz. Emeklilik, vergi, nafaka, tazminat alanında beklediğiniz konular tamamlanabilir. Yakın çevreniz, kardeşleriniz hayatında yeniliklere şahitlik edebilirsiniz. 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku