Ada Ekranı
Ada Ekranı

Burçları Bu Hafta Neler Bekliyor? 21 – 27 Ağustos 2023 Haftalık burç yorumları

7

KOÇ 

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. Maddi anlamda çözüm ve çözümsüzlüğü aynı anda hissedebilirsiniz bu hafta. O nedenle baştan sona akılcı kararlar vermeniz sizin lehinize olacaktır. Sağlık konusunda ise baş ve sırt ağrılarına ve kan değerlerinize dikkat etmeniz yerinde olur. 

BOĞA 

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Bu hafta kendinizi özellikle hafta başında gergin hissedebilirsiniz ve biraz da alınganlık göstermeniz muhtemel. O nedenle bu hafta otorite figürü gibi görünen kişilerle daha uyumlu olmaya gayret edin derim. Mmaddi konuda ani kararlardan uzak durun. 

İKİZLER 

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. Anlık, hızlı kararlardan bu hafta ne kadar uzak durursanız sizin için o kadar iyi. Kendinizi bu hafta maddi konularda şanslı hissedebilirsiniz. Birikim yapmakta, az veya çok gelirinizi koruma altına almanızda ciddi fayda var. 

YENGEÇ 

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Yakın çevrenizle kuracağınız olumlu gelişmeler size olumlu bir yerden dönecek olabilir bu hafta ve çok fazla çevrenizle maddi ilişkiler kurmamanız sizin aleyhinize görünmekte. Bu hafta borç alıp vermemeye, paradan uzak durmaya gayret edin derim. 

ASLAN 

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Maddi konularda olumlu gelişmelerin konusunu bu hafta alabilirsiniz ve eğitim öğretim alanında gayet başarılı sonuçlara da imza atmanız olası. Kariyer konusunda elinizden geleni ardınıza koymamanızı kesinlikle tavsiye ederim. 

BAŞAK 

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Sağlık konusunda özelikle psikolojiniz açısından kendinizi rahat ettirmeniz gereken bir zaman dilimini anlatmakta bu hafta. Aile, iş ve ilişkilerinizde kendinizi koruduğunuz sürece bu hafta sıkıntı yaşamazsınız diyebilirim. 

TERAZİ 

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Bu haftanın ana başlığı ne yazık ki sizin için yine maddi değerler olarak durmakta. Bu hafta para ve iş ortamında ne kadar az risk alırsanız o kadar iyi. Hele kredi almak, vermek gibi durumlardan uzak durmanız çok daha doğru duruyor. 

AKREP 

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Bu hafta aile büyükleriniz ve bunun yanında bazı kalıtsal rahatsızlıklarla ilgili bir durumunuz varsa biraz daha bu konulara dikkat etmenizi tavsiye edeceğim. Ve ayrıca maddi konularda da hesabınızı bilmeniz gereken bir haftadan geçecek olabilirsiniz. 

YAY 

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Sağlık ve sağlıkla ilgili konular üzerinde yapmanız gerekenleri ihmal etmeyeye bakın. Bu hafta ayrıca kendinizi, varsa hukuki konularda meseleniz, çözümü konusunda da yine olumlu gelişmeler içinde bulabilirsiniz. 

OĞLAK 

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Bu haftaya biraz daha aktif bir biçimde girecek olabilirsiniz. O nedenle kendinizi mümkün mertebe koruma altında tutmanızı öneririm. Evet tezcanlısınız, ama bu sefer durmayı, susmayı ve olmadık işlere karışmamayı ilke edinin derim. 

KOVA 

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Bu haftanın adı sizin için “aşk”. Evet, gönül meseleleri bu hafta sizi biraz daha oyalayacak gibi görünmekte. Varsa partnerinizle veya eşinizle iletişimde yaptırımcı, sert üslup kullanmamaya bakın. Yani iletişim formatınıza bu aralar dikkat etmeye gayret edin. 

BALIK 

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Bu hafta kendinizi çok daha tutkulu ve gözü kara hissedebilir ve bu doğrultuda çevrenize “Neden duruyoruz, hadi hadi” diyerek ısrarcı davranabilirsiniz. Hangi konu olursa olsun ağzından çıkanı kulağınızın duyması gerek. Sağlığınıza daha özen gösterin. 

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku