Ada Ekranı
Ada Ekranı

Dolunay Katilleri filmi tüm dünyada aynı anda vizyona girecek 

5

Ünlü yönetmen Martin Scorsese’nin uzun zamandır üstünde çalıştığı, Leonardo DiCaprio’nun başrolde yer aldığı Western suç dramı Killers of the Flower Moon (Dolunay Katilleri) filmi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Seçili sinema salonlarında vizyona girmesi planlanan filmin tüm dünyada aynı anda vizyona gireceği açıklandı. 3 saat 26 dakika uzunluğundaki film, 20 Ekim’de izleyiciyle buluşacak. 

Cannes Film Festival gösteriminin ardından 9 dakika boyunca ayakta alkışlananan filmin bütçesi 200 milyon dolar olarak açıklanmıştı. Resmi afişleri yayınlanan filmin kadrosunda Robert De Niro, Brendan Fraser, Lily Gladstone, Jesse Plemons, Cara Jade Myers, JaNae Collins, Jillian Dion ve Tantoo Cardinal gibi isimler yer alıyor. 

YEDİNCİ PROJELERİ OLACAK

Scorsese ve DiCaprio daha önce, New York Çeteleri, Göklerin Hakimi, Köstebek, Zindan Adası, Dolunay Katilleri ve Para Avcısı filmlerinde beraber çalışmıştı. Hollywood sinemasının ayrılmaz ikilisi “The Wager” adlı filmde birlikte çalışacak. 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku